Фамилија: Антоинетте де Маигнелаис + Андрé де Виллеqуиер

Из пројекта Родовид

Фамилија:363570

Родитељи

{{{Персон:505287}}}

{{{Персон:1451915}}}

Деца

{{{Персон:1128282}}}Остали језици