Фамилија: Цомгалл мац Домангаирт + ДереИлеи Пицтиа

Из пројекта Родовид

Фамилија:36156

Родитељи

{{{Персон:150554}}}

{{{Персон:150556}}}

Деца

Цомгалл мац Домангаирт

{{{Персон:150587}}}Остали језици