Фамилија: Уцхтред + Ецгфрида ван Дурхам

Из пројекта Родовид

Фамилија:360821

Родитељи

{{{Персон:110782}}}

{{{Персон:948860}}}

Деца

{{{Персон:303993}}}


Догађаји

995 Свадба:


Остали језици