Фамилија: Регинар IV вон Хеннегау + Хедwиге де Франце

Из пројекта Родовид

Фамилија:35765

Родитељи

{{{Персон:148651}}}

{{{Персон:148652}}}

Деца

{{{Персон:139060}}}

{{{Персон:323408}}}


Догађаји

996 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици