Фамилија: Марy Виллиерс + Јамес Стеwарт

Из пројекта Родовид

Фамилија:356417

Родитељи

{{{Персон:522073}}}

{{{Персон:1423854}}}


Догађаји

1637 Свадба:


Остали језици