Фамилија: Луитпольд ван Байерен + Кунигунда вон Швабен

Из пројекта Родовид

Фамилија:35621

Родитељи

{{{Персон:148024}}}

{{{Персон:148025}}}

Деца

{{{Персон:138039}}}

{{{Персон:148026}}}


Догађаји

895 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаиреЗијн тwееде хуwелијк. Хаар еерсте хуwелијк


Остали језици