Фамилија: Марие Мартел + Гиллес Ле Марqуетел

Из пројекта Родовид

Фамилија:355055

Родитељи

{{{Персон:1417687}}}

{{{Персон:1417818}}}

Деца

{{{Персон:1314218}}}Остали језици