Фамилија: Елисабетх Анна Брегетте Биттер ван Намен + Формијн ван Гессел

Из пројекта Родовид

Фамилија:354786

Родитељи

{{{Персон:1416778}}}

{{{Персон:1416780}}}


Догађаји

1738 Свадба:


Остали језици