Фамилија: Маргуерите де Хаутот + Роберт V д'Естоутевилле

Из пројекта Родовид

Фамилија:353769

Родитељи

{{{Персон:1412270}}}

{{{Персон:1412271}}}

Деца

{{{Персон:1412268}}}Остали језици