Фамилија: Адриана Гијсбертха Валк + Хендрик Гоуwентак

Из пројекта Родовид

Фамилија:352702

Родитељи

{{{Персон:1408615}}}

{{{Персон:1408616}}}


Догађаји

4 април 1901 Свадба: Леиден


Остали језици