Фамилија: Готтфриед VIII вон Еппстеин-Мüнзенберг + Маргаретхе вон Ханау

Из пројекта Родовид

Фамилија:351118

Родитељи

{{{Персон:1402379}}}

{{{Персон:1402380}}}

Деца

{{{Персон:1402372}}}Остали језици