Фамилија: Фредерик + Нн ван Öхнинген

Из пројекта Родовид

Фамилија:35105

Родитељи

{{{Персон:145774}}}

{{{Персон:145775}}}

Деца

{{{Персон:137772}}}


Догађаји

> 987 Свадба:


Остали језици