Фамилија: Алан де Галлоwаy + Маргарет Хунтингдон

Из пројекта Родовид

Фамилија:35053

Родитељи

{{{Персон:48985}}}

{{{Персон:145549}}}

Деца

Алан де Галлоwаy

{{{Персон:145553}}}Остали језици