Фамилија: Бертха вон Блоис + Хуго IV вон Маине

Из пројекта Родовид

Фамилија:348746

Родитељи

{{{Персон:147423}}}

{{{Персон:1391646}}}

Деца

Бертха вон Блоис

{{{Персон:147424}}}

Бертха вон Блоис + Хуго IV вон Маине

{{{Персон:1391648}}}

{{{Персон:1391649}}}


Догађаји

1046 Свадба:


Остали језици