Фамилија: Гиселберт ван Лацy + Исабелла ван Бигод

Из пројекта Родовид

Фамилија:3485

Родитељи

{{{Персон:10352}}}

{{{Персон:10353}}}

Деца

{{{Персон:10354}}}


Референце нумберс ГЕДЦОМ::ПауwелванНассау.гед::ФАМ @Ф978996547@::Кјансен

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици