Фамилија: Албераде да Лорена + Ренауд де Роуцy

Из пројекта Родовид

Фамилија:34802

Родитељи

{{{Персон:53331}}}

{{{Персон:129793}}}

Деца

Албераде да Лорена + Ренауд де Роуцy

{{{Персон:53236}}}

{{{Персон:148646}}}

Албераде да Лорена

{{{Персон:697429}}}


Догађаји

~ 945 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици