Фамилија: Матхилде де Блоис + Рицхард д’Авранцхес

Из пројекта Родовид

Фамилија:347518

Родитељи

{{{Персон:909043}}}

{{{Персон:1385802}}}


Догађаји

1115 Свадба:


Остали језици