Фамилија: Манфред II Олдéриц д'Ориате + Бертха вон Маиланд

Из пројекта Родовид

Фамилија:34587

Родитељи

{{{Персон:143353}}}

{{{Персон:143355}}}

Деца

{{{Персон:135906}}}

{{{Персон:135911}}}

{{{Персон:475597}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици