Фамилија: Элеонора вон Еверстеин + Ецкард VIII /Герхард/ вон Деwитз

Из пројекта Родовид

Фамилија:343556

Родитељи

{{{Персон:1370533}}}

{{{Персон:1370535}}}

Деца

{{{Персон:1370536}}}Остали језици