Фамилија: Маргуерите де Вергy + Јацqуес де Грандсон

Из пројекта Родовид

Фамилија:343393

Родитељи

{{{Персон:1370019}}}

{{{Персон:1370020}}}


Догађаји

< 1346 Свадба: Дијон (21)


Остали језици