Фамилија: Гирард де Монтфауцон + Јацqуетте де Грандсон

Из пројекта Родовид

Фамилија:343370

Родитељи

{{{Персон:1369938}}}

{{{Персон:1369940}}}

Деца

{{{Персон:1369937}}}Остали језици