Фамилија: Гуиллауме де Вергy + Јеанне де Монтбéлиард

Из пројекта Родовид

Фамилија:343356

Родитељи

{{{Персон:1369765}}}

{{{Персон:1369908}}}

Деца

{{{Персон:1370023}}}

{{{Персон:1370027}}}Остали језици