Фамилија: Хелинбург вон Лохра + Стамватер Ерwин вон Глеицхен-Тонна

Из пројекта Родовид

Фамилија:343140

Родитељи

{{{Персон:1369096}}}

{{{Персон:1369097}}}

Деца

{{{Персон:1369098}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици