Фамилија: Барбара Хелен де Кнооп + Норман Дунцан МцЦорqуадале

Из пројекта Родовид

Фамилија:34235

Родитељи

{{{Персон:141957}}}

{{{Персон:141962}}}


Догађаји

19 април 1923 Свадба:


Остали језици