Фамилија: Гисèле де Боургогне-Цомтé + Рéниер Иер де Монтферрат

Из пројекта Родовид

Фамилија:34184

Родитељи

{{{Персон:139031}}}

{{{Персон:141336}}}

Деца

{{{Персон:139030}}}

{{{Персон:579362}}}

{{{Персон:579367}}}

{{{Персон:579379}}}

{{{Персон:579396}}}


Догађаји

~ 1105 Свадба:


Остали језици