Фамилија: Бернхард вон Халденслебен + Н. Владимировна Киевская

Из пројекта Родовид

Фамилија:34147

Родитељи

{{{Персон:141161}}}

{{{Персон:141163}}}

Деца

{{{Персон:141171}}}

{{{Персон:931401}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици