Фамилија: Гуиллауме Бусац + Аелис ван Соиссонс

Из пројекта Родовид

Фамилија:34118

Родитељи

{{{Персон:140675}}}

{{{Персон:140676}}}

Деца

{{{Персон:135032}}}

{{{Персон:309948}}}

{{{Персон:739703}}}

{{{Персон:763470}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици