Фамилија: Албрецтх де Бавиèре + Маргарета вон Сцхлесиен-Лиегнитз

Из пројекта Родовид

Фамилија:34100

Родитељи

{{{Персон:137904}}}

{{{Персон:140602}}}

Деца

{{{Персон:137905}}}

{{{Персон:486327}}}

{{{Персон:754480}}}

{{{Персон:908886}}}


Догађаји

19 јул 1353 Свадба: Пассау

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици