Фамилија: Хартwиг II ван Беиерен + Фридерун ин Баyерн

Из пројекта Родовид

Фамилија:34025

Родитељи

{{{Персон:140096}}}

{{{Персон:140097}}}

Деца

{{{Персон:135016}}}


Напомена

зијн тwееде хуwелијк


Остали језици