Фамилија: Алеxис Гуедроïтз + Оонагх Рyан

Из пројекта Родовид

Фамилија:340016

Родитељи

{{{Персон:1357455}}}

{{{Персон:1357456}}}

Деца

{{{Персон:1357457}}}


Догађаји

1948 Свадба: Дублин


Остали језици