Фамилија: Гермаине де Тристан + Едмонд де Тервес

Из пројекта Родовид

Фамилија:339345

Родитељи

{{{Персон:1354845}}}

{{{Персон:1354848}}}

Деца

{{{Персон:1354853}}}Остали језици