Фамилија: Лоуис Дроуилхет де Сигалас + Хенриетте де Фумел

Из пројекта Родовид

Фамилија:338728

Родитељи

{{{Персон:1352509}}}

{{{Персон:1352510}}}

Деца

{{{Персон:1051998}}}Остали језици