Фамилија: Емиле де Лангсдорфф + Вицторине де Беаупоил де Саинт-Аулаире

Из пројекта Родовид

Фамилија:338726

Родитељи

{{{Персон:1352505}}}

{{{Персон:1352506}}}

Деца

{{{Персон:1331569}}}Остали језици