Фамилија: Маргуерите де Лéвис-Мирепоиx + Лоуис де Фумел

Из пројекта Родовид

Фамилија:338718

Родитељи

{{{Персон:1352492}}}

{{{Персон:1352493}}}

Деца

{{{Персон:1352489}}}

{{{Персон:1352502}}}Остали језици