Фамилија: Цатхерине-Тхомас де Бертхиер + Лоуис де Фумел

Из пројекта Родовид

Фамилија:338715

Родитељи

{{{Персон:1352486}}}

{{{Персон:1352487}}}

Деца

{{{Персон:1352484}}}

{{{Персон:1452634}}}Остали језици