Фамилија: Педро д'Арагон + Елеоноре вон Сизилиен

Из пројекта Родовид

Фамилија:33571

Родитељи

{{{Персон:135283}}}

{{{Персон:137914}}}

Деца

{{{Персон:134851}}}

{{{Персон:234528}}}

{{{Персон:657063}}}

{{{Персон:895796}}}


Догађаји

27 август 1349 Свадба: Валенциа (Спаин)


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици