Фамилија: Јоханн вон Бургунд + Маргарете вон Баyерн

Из пројекта Родовид

Фамилија:33568

Родитељи

{{{Персон:135047}}}

{{{Персон:137905}}}

Деца

Јоханн вон Бургунд + Маргарете вон Баyерн

{{{Персон:135046}}}

{{{Персон:135048}}}

{{{Персон:137239}}}

{{{Персон:703979}}}

{{{Персон:703982}}}

{{{Персон:704123}}}

{{{Персон:704124}}}

{{{Персон:704125}}}

Јоханн вон Бургунд

{{{Персон:863262}}}


Догађаји

11 април 1385 Свадба: Цамбраи (59)

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици