Фамилија: Цхарлес де Валоис + Матилде оу Махаут де Цхатиллон

Из пројекта Родовид

Фамилија:33566

Родитељи

{{{Персон:28990}}}

{{{Персон:114192}}}

Деца

{{{Персон:61055}}}

{{{Персон:712686}}}

{{{Персон:796843}}}


Догађаји

1308 Свадба:


Остали језици