Фамилија: Алфонс X дер Wеисе вон Кастилиен + Мария Хильен де Гусман

Из пројекта Родовид

Фамилија:33355

Родитељи

{{{Персон:47090}}}

{{{Персон:136555}}}

Деца

Алфонс X дер Wеисе вон Кастилиен + Мария Хильен де Гусман

{{{Персон:52983}}}

Алфонс X дер Wеисе вон Кастилиен

{{{Персон:706773}}}Остали језици