Фамилија: Бертранд де Лангсдорфф + Ницоле де Бардиес-Монтфа

Из пројекта Родовид

Фамилија:333038

Родитељи

{{{Персон:1331573}}}

{{{Персон:1331574}}}

Деца

{{{Персон:1235572}}}Остали језици