Фамилија: Алице д'Харцоурт + Бертранд де Лангсдорфф

Из пројекта Родовид

Фамилија:333036

Родитељи

{{{Персон:1049467}}}

{{{Персон:1331569}}}

Деца

{{{Персон:1049455}}}

{{{Персон:1331570}}}Остали језици