Фамилија: Манфред де Савоие + Беатриx вон Савоyен

Из пројекта Родовид

Фамилија:33300

Родитељи

{{{Персон:110536}}}

{{{Персон:136353}}}

Деца

{{{Персон:110541}}}


Догађаји

21 април 1247 Свадба:


Остали језици