Фамилија: Петер Аугуст вон Сцхлесwиг-Холстеин-Сондербург-Бецк + Натаља Николаевна Головине

Из пројекта Родовид

Фамилија:33280

Родитељи

{{{Персон:35189}}}

{{{Персон:136246}}}

Деца

{{{Персон:296702}}}

{{{Персон:746880}}}

{{{Персон:746881}}}


Догађаји

15 март 1742 Свадба: Саинт Петерсбург

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици