Фамилија: Петер Аугуст вон Сцхлесwиг-Холстеин-Сондербург-Бецк + Сопхиа де Хессе-Пхилиппстхал

Из пројекта Родовид

Фамилија:33273

Родитељи

{{{Персон:35189}}}

{{{Персон:136238}}}

Деца

{{{Персон:35188}}}

{{{Персон:746878}}}

{{{Персон:746879}}}


Вики-страница wикипедиа:фр:Листе дес соувераинс де Хессе

Догађаји

5 септембар 1723 Свадба: Ринтелн

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици