Фамилија: Адалберт-Аззо I ван Луни + Адела

Из пројекта Родовид

Фамилија:33220

Родитељи

{{{Персон:135982}}}

{{{Персон:135983}}}

Деца

{{{Персон:131769}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици