Фамилија: Херман IV вон Сцхwабен + Адéлаïде де Сусе

Из пројекта Родовид

Фамилија:33209

Родитељи

{{{Персон:135905}}}

{{{Персон:135906}}}

Деца

Херман IV вон Сцхwабен + Адéлаïде де Сусе

{{{Персон:90454}}}

{{{Персон:722309}}}

Херман IV вон Сцхwабен

{{{Персон:722310}}}


Догађаји

јануар 1037 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици