Фамилија: Хугхес VII оф Дагсбург + Матхилда

Из пројекта Родовид

Фамилија:33205

Родитељи

{{{Персон:135883}}}

{{{Персон:135884}}}

Деца

{{{Персон:127407}}}

{{{Персон:130840}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици