Фамилија: Херман ван Салм + Сопхиа вон Формбацх

Из пројекта Родовид

Фамилија:33198

Родитељи

{{{Персон:135816}}}

{{{Персон:135817}}}

Деца

{{{Персон:135823}}}

{{{Персон:381711}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици