Фамилија: Маргарет де Хунтингдон + Гилцхрист Ангус

Из пројекта Родовид

Фамилија:331307

Родитељи

{{{Персон:49311}}}

{{{Персон:116949}}}

Деца

{{{Персон:116948}}}Остали језици