Фамилија: Ботхо ван Боттенстеин + Јудитх вон Сцхwеинфурт

Из пројекта Родовид

Фамилија:32999

Родитељи

{{{Персон:135016}}}

{{{Персон:135018}}}

Деца

{{{Персон:128595}}}


Догађаји

1056 Свадба:

Напомена

воор беиден хет тwееде хуwелијк


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици